راهکارهای ویژه انتخابات شورا های شهر و روستا

راهکارهای ویژه انتخابات شورا های شهر و روستا

هر چند تا زمان انتخابات سال ۱۳۹۶ چند ماهی باقیست ولیکن افرادیکه قصد کاندید شدن در این انتخابات را دارند می توانند پکیج های انتخاباتی خود را هم اکنون آماده سازند ، با توجه به کم بودن زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، استفاده از روشهایی که در کمترین زمان بیشترین تاثیر را بر روی مخاطب بگذارد در اولویت نامزدها قرار دارد. همچنین با پیشرفت تکنولوژی و حضور روز افزون مردم در فضاهای مجازی، این مجموعه بر خود دانسته تا راهکارهای نوین انتخاباتی را خدمت شما معرفی نماید.

 
در ذیل به معرفی برخی از این راهکارها می پردازیم :


💠 سامانه پیام کوتاه

استفاده از پیامک برای ارسال انبوه در چند دوره انتخابات اخیر مرسوم شده است و بازخورد چشم گیری از آن دریافت می شود.ابزارهای ارسال کشوری ، ارسال کد پستی ، ارسال زیر دکل ایرانسل (BTS) و ارسال به دفترچه تلفن از بهترین ابزارهای سامانه می باشد . لازم به ذکر است کامل ترین سامانه پیام کوتاه با تمامی اپراتورهای موجود در کشور، دارای سرعتی بالا و پشتیبانی قدرتمند در تمام ساعات شبانه روز هم اینک پیش روی شماست.


💠 ارسال پیام صوتی

نامزدهای انتخاباتی می توانند پیامی را با صدای خود ضبط نموده و به مخاطبان خود ارسال نمایند. ارسال پیام صوتی یکی از جدیدترین و تاثیرگذارترین روش های تبلیغاتی می باشد.


💠 وب سایت

امروزه داشتن یک وب سایت شخصی به امری عادی تبدیل شده تا بتوان بدین وسیله ارتباطی جامع و پویا در فضای اینترنت با مخاطبان برقرار نمود. طراحی یک وب سایت انتخاباتی را به نامزدهای انتخاباتی توصیه نموده و در این بخش ما با ارائه یک وب سایت انتخاباتی با کمترین هزینه شما را یاری خواهیم نمود.


نامزدهای گرامی با استفاده هر یک از روش های پیشنهادی ذکر شده در جهت تبلیغات برای انتخابات، بیشترین بهره را در کمترین زمان خواهند برد.

امید است تا در این مقاله توانسته باشیم تا برخی از این راهکارها را خدمتتان معرفی نمائیم.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از سایر خدمات و روش های موجود در این زمینه با ما در ارتباط باشید.


تماس با ما