درباره ما

از سال ۱۳۸۹ تاکنون با شما هستیم

سامانه پیام کوتاه یکی از سرویس های ارائه شده توسط داده افزار آلتین می باشد.

امکانات و ابزارهای مختلف، حرفه ای و به روز را در قالب این سامانه پیام کوتاه در اختیار کاربران محترم خود قرار داده ایم تا بتوانند به سهولت و با تخصیص هزینه ای اندک به اهداف تجاری و غیر تجاری خود برسند. این امکانات در پکیج های سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی اس ام اس گوناگونی گرد آوری شده تا کاربران محترم بتوانند نسبت به نیاز خود خدمات مورد نظرشان را دریافت نمایند. با مقایسه تعرفه پیامک و هزینه سامانه پیام کوتاه کاربری و نمایندگی پیام کوتاه ما با دیگر ارائه دهندگان این خدمات اندک بودن هزینه های تمام شده برای کاربران را ملاحظه خواهید نمود. پایین بودن این هزینه ها به منظور پشتیبانی از کاربران محترم در میان دیگر ارائه دهندگان این خدمات است و زمینه رقابت را برای مشتریان عزیز در میان دیگر ارائه دهندگان این خدمات فراهم می نماید.
رضایت کاربران عزیز از این خدمات و هزینه ها هدف نهایی ماست.
  • با تمامی اپراتورهای ۱۰۰۰ , ۲۰۰۰ , ۳۰۰۰ , ۵۰۰۰ , و خط ثابت ۰۲۱ و ۰۲۶ و ابزارهای متنوع همچون پیامک صوتی , ایمیل مارکتینگ و ارسال و دریافت فکس در خدمت شما عزیزان هستیم.
    ایده پردازان رایان
  • سامانه پیام کوتاه یک سامانه انحصاری و اختصاصی است که به نام و مشخصات شما عزیزان به ثبت می رسد و همواره در همه جا و هر زمان در دسترس شما عزیزان خواهد بود
    ایده پردازان رایان
  • ارسال سریع و پشتیبانی قدرتمند همیشه سرلوحه کاریمان بوده تا بتوانیم نزد شما عزیزان همواره سربلند و مفتخر باشیم. همکاران بخش فنی در ساعات کاری روز با شما خواهند بود
    ایده پردازان رایان

با ما در تماس باشید

با انتقادهای سازنده و راهنمایی های ثمربخش ما را در ارائه بهتر و بهینه خدمات همراهی نموده تا بتوانیم نزد شما عزیزان سرافراز گردیم.