علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی

علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی

علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی

علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی

علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی چیست ؟ آیا علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی به دلیل سامانه های بی کیفیت می باشد ؟

احتمالا تمامی کسانی که از سامانه پیام کوتاه استفاده کرده اند به مسئله عدم دریافت پیامک تبلیغاتی رسیده اند و برای آنها جای سوال است که برای ارسال پیامک به عنوان تبلیغات یا معرفی محصولات و خدمات و ارسالهای انبوه مانند کد پستی و مشاغل و …. به بعضی از شماره ها ارسال میشوند و پیامک به دست آنها می رسد ولی برای بعضی از موبایل ها ارسالی انجام نمی شود و اطلاع از عدم دریافت پیامک تبلیغاتی می دهند .

علت  عدم دریافت پیامک تبلیغاتی توسط بعضی از شماره ها بسیار زیاد است که در مورد بعضی از آنها در ادامه توضیحاتی داده می شود

 

علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی :

 

 ۱ – قرار گرفتن شماره مورد نظر شما در لیست سیاه مخابراتی

علت اینکه افراد پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود می‌کنند، اینست که کسب وکارهایی بوده‌اند که از بازاریابی پیامکی به نحوی نادرست استفاده کرده‌اند. بازاریابی پیامکی یک شیوه تبلیغات است که چند سالی می‌باشد در ایران رواج یافته است. اوایل حضور این روش جدید، قوانین سامانه پیامکی برای همه‌ی کاربران این سیستم، واضح و مشخص نبود. به علت ارسال پیامک‌های نامناسب و شخصی، قوانین پیامکی و فیلترینگ پیامکی اجرا می‌گردید. دقیقا در همین زمان، مخاطبین پیامکی که چنین پیامک‌های نادرست و بی هدف دریافت می‌کردند، اقدام به مسدود کردن چنین پیامک هایی نمودند.

برخی از افراد شماره همراه خودرا  مسدود  میکنند که پیامک های تبلیغاتی دریافت نکنند مخاطبین شماره های همراه از جمله همراه اول، رایتل و ایرانسل به اپراتور پشتیبان خود درخواستی مبنی بر عدم دریافت پیامک تبلیغاتی را داده اند و این کار سبب قرار گرفتن شماره آن ها در  لیست سیاه مخابراتی قرار گرفته و این کار باعث عدم دریافت پیامک تبلیغاتی می شود و  شما نمی توانید پیامک تبلیغاتی خود را به آن ها ارسال کنید.

در آمارگیری که در شرکت مخابرات انجام شده ۱۱ درصد از مشترکین همراه اول عدم تمایل خود به دریافت پیامک های تبلیغاتی را اعلام کرده اند .

 

علت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی

۲ – عدم کیفیت پنل اس ام اس

اگر پنلی که خریداری میکنید از نظر برنامه نویسی ضعیف باشد و کیفیت ارسال خوبی نداشته باشد ارسال های مخاطبین با عدم دریافت پیامک تبلیغاتی به مشتریان مواجه می شود ، بهترین راه برای تشخیص سامانه پیام کوتاه مناسب برای ارسال پیامک های تبلیغاتی که ارسال درآن واحد انجام شود و مشکلی نداشته باشد این است که از پنل مورد نظر تست گرفته شود .

باید قبل از خرید پنل اس ام اس به تعدادی شماره پیامک ارسال شود و از ارسال آن کاملا مطلع شوید که با مشکل مواجه نشوید .

 

 

۳ – اختلالات اپراتور دریافت کننده پیام کوتاه

در برخی موارد اپراتورها ارسال پیام کوتاه با اختلال روبرو شده و باعث عدم دریافت و یا دریافت ناقص پیامک تبلیغانی می گردد که البته این قضیه با استفاده از سرور های مرکزی جدید مخابراتی به حداقل ایراد خود رسیده است.

 

 

۴ – لیست سیاه سامانه جهت ارسال پیامک تبلیغاتی

برای اینکه شما مشتریان عزیز متوجه بشید که چه شماره هایی در لیست سیاه می باشد در سامانه پیام کوتاه گزینه برای گرفتن استعلام وجود دارد که شما با وارد کردن شماره مورد نظر در کادر لیست سیاه و سرج شماره متوجه این می شوید که در لیست سیاه مخابرات می باشد یا نه .

ما برای کاربرانی که تمایل دارند به شماره های که در لیست سیاه می باشند پیام خود را ارسال کنند سامانه ای طراحی کرده ایم که پیام تبلیغاتی خود را ارسال کنند برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در ارتباط  باشید .