طراحی متن پیامک تبلیغاتی

طراحی متن پیامک تبلیغاتی

طراحی متن پیامک تبلیغاتی

طراحی متن پیامک تبلیغاتی

امروزه پیامک های تبلیغاتی زیادی به مخاطبان مختلفی ارسال میشود که هیچ تاثیری نداشته و حتی برخی از مشترکین پنل های اس ام اس معتقداند ارسال اس ام اس تبلیغاتی تا کنون برایشان بازده نداشته و علاوه بر عدم افزایش مشتری بر هزینه هایشان نیز افزوده است ولی بسیاری از مشترکین پنل اس ام اس بر این نکته باور ندارند و روزانه تا ۱ میلیون پیامک تبلیغاتی ارسال میکنند ؛ به گونه ای که حتی بسیاری از هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی خود را حذف نموده اند تا بتوانند هزینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پوشش دهند .

 

شروع متن یک پیامک تبلیغاتی چگونه باید باشد ؟

طبیعی است که محتوای یک پیامک تبلیغاتی نمیتواند چندان طولانی باشد و باید با کوتاهترین جملات بیان شود .تاثیر کلمات اول متن پیامک شما در این است که مخاطب شما اولین چیزی را که از یک پیامک میخواند ابتدا چند کلمه اول پیامک است و بعد شماره فرستنده پیامک! این به آن معناست که شما با کلمات شروع کننده میتوانید مخاطب را جذب کنید تا باقی متن پیامک شما را بخواند . سعی کنید برای طراحی متن پیامک تبلیغاتی از سلام ؛ با عرض سلام ؛ احتراما ؛ دوست عزیز ؛ به اطلاع میرساند ؛ پیروی ؛ اعضای محترم و خلاصه واژه های مخصوص شروع نامه های اداری استفاده نکنید و بیشتر از چند کلمه مرتبط با صنف خود در شروع پیامک استفاده کنید.

به طور مثال :

*توجه ! توجه!

*دوست من !

*کامپیوترت رو خراب کردی ؟؟!!

*مایع ظرفشویی تموم شده؟؟!!

*برنامه کسب و کارتان چیست؟؟

*آرامش را به ارمغان میاوریم !!

*…….

در ادامه متن

در ادامه متن پیامک به اصل مطلب بپردازید اصل مطلب در پیامک تبلیغاتی یعنی اینکه دقیقا نام محصول یا خدمت و یا جشنواره خرید و میزان تخفیفی که قرار است به مشتریان جدید شما داده شود را بنویسیم .یک پیام را با جملات ساده بنویسید اگر کلمات بلند و پیچیده ، مترادف های ساده تری دارند ، از آنها استفاده کنید. حتی اگر مترادفی ندارند،باید این لغات راازپیامتان خارج کنید . رفتار شما با مشتریان تان مهمتر از محتواست… چه رسمی و چه دوستانه،شکلی که شما انتخاب میکنید به عوامل زیادی چون طبع مخاطب هدف شما ،چگونگی قرار دادن خود در بازار و کالاهایی که پیشنهاد میدهید وابسته است .

به طور مثال :

*قرعه کشی و جایزه !!

*سرمایه گذاری مورد اطمینان !!

*بانک م.رد اطمینان شما

*برگزار کننده مراسم عروسی …….

و در آخر متن

اگر مخاطب شما به پایان متن پیامک شما رسیده باشد یعنی ۹۰% موفق شده اید و بهترین بازده نصیب تان شده است . ولی برای ارتباط بهتر با مخاطبان خود میتوانید باز هم با ساده سازی و راحت کردن کار برای مخاطب خود ؛ تعداد بیشتری از مخاطبان را جذب پیامک تبلیغاتی خود کنید . روشهای ارتباطی شما برای ارتباط مخاطب با شما چیست ؟ تلفن خود را در انتهای متن پیامک مینویسید یا شما یک وب سایت فعال دارید و میخواهید کاربر بامراجعه به وب سایت اطلاعات بیشتری را کسب کند ؟ و یا به مخاطب خود پیشنهاد میکنید عدد۱ یا عدد ۲ یا هر کاراکتر دیگری را برای شما پیامک کند تا شما در اولین فرصت با متقاضی تماس حاصل نمایید هر کدام از این روش ها تاثیر بسزایی بر روی مخاطب میگذارد .

شما می توانید این مقاله را در گوگل جستجو نمائید

 

ورود به Sms Center